In English  Suomeksi  Auf Deutsch  По-русски  
Esileht » Kohalik võim » Tartu Linnavolikogu


Üldinfo

Kultuur

Tervishoid

Sotsiaalabi

Haridus ja teadus

Äri

Kohalik võim


Turism


Komisjoni liikmete osavõtt koosolekutest

koosoleku numbri juures * = elektrooniline koosolek
osalemise lahtris e = komisjoni liige osales koosolekul elektrooniliselt

ARENGU- JA PLANEERIMISKOMISJON

Koosoleku kuupäev
28.11
2017
09.01
2018
07.02
2018
07.02
2018
16.02
2018
06.03
2018
10.04
2018
Vahekokku-
võte
Koosoleku number1234*5678
November 2017 - oktoober 2018
Koosolekuid/
osalenud
Komisjoni liikmedEsitas
1. Veljo IpitsReform
+
+
+
+
+
+
+
2. Verni LoodmaaReform
+
e
+
+
+
+
+
3. Kristo SeliReform
+
+
-
+
+
+
+
4. Indrek KatušinReform
+
+
+
+
-
-
+
5. Rauno KiiskReform
+
+
-
-
+
+
+
6. Ragnar KekkonenReform
-
+
+
-
-
+
-
7. Gea KangilaskiSDE
+
+
+
+
+
-
-
8. Asko TammeSDE
+
+
+
+
+
+
-
9. Marina RiisaluKesk
+
+
+
-
-
+
+
10. Triin LukkKesk
-
+
+
+
+
-
+
11. Heiki VilepEKRE
-
+
+
-
-
e
-
12. Merike LumiEKRE
+
+
+
+
+
+
+
13. Argo AnnukIRL
+
+
+
+
-
+
e
14. Peep MardisteVL Tartu Heaks
e
+
-
+
+
+
+
15. Tanel TeinVL Tartu Eest
+
+
+
-
+
-
+

HARIDUSKOMISJON

Koosoleku kuupäev
28.11
2017
12.12
2017
09.01
2018
06.02
2018
06.03
2018
10.04
2018
Vahekokku-
võte
Koosoleku number12345678
November 2017 - oktoober 2018
Koosolekuid/
osalenud
Komisjoni liikmedEsitas
1. Mihkel Lees Reform
+
+
+
+
+
+
2. Ene ErgmaReform
+
+
+
+
+
+
3. Laura DanilasReform
+
+
+
e
e
+
4. Andrus PuntReform
+
+
+
e
+
+
5. Jüri SasiReform
+
+
+
+
+
+
6. Tamara HristoforovaReform
+
+
+
+
+
+
7. Marju LauristinSDE
+
-
+
-
+
+
8. Piret UluotsSDE
+
+
-
+
+
+
9. Inna UsmanovaKesk
+
+
+
+
+
e
10. Jelena FrunzeKesk
+
+
+
+
+
+
11. Tiiu LaanIRL
+
-
+
+
+
+
12. Ruuben KaalepEKRE
+
+
+
+
+
+
13. Lenno PärnjõeEKRE
+
+
+
+
+
+
14. Kristi AriaVL Tartu Heaks
+
+
+
+
+
+
15. Margot FjukVL Tartu Eest
+
+
+
+
+
e

KULTUURIKOMISJON

Koosoleku kuupäev
30.11
2017
14.12
2017
11.01
2017
08.02
2018
08.03
2018
12.04
2018
Vahekokku-
võte
Koosoleku number12345678
November 2017 - oktoober 2018
Koosolekuid/
osalenud
Komisjoni liikmedEsitas
1. Tamara HristoforovaReform
-
+
+
+
+
+
2. Kristjan TiirikReform
+
+
+
+
+
+
3. Ragnar KekkonenReform
-
-
+
+
+
+
4. Krõõt KivisteReform
+
-
+
+
+
-
5. Mika Arto Juhani KeränenReform
+
-
+
+
-
-
6. Martin ParmasReform
+
+
-
-
-
-
7. Lemmit KaplinskiSDE
+
+
+
+
+
+
8. Ants JohansonSDE
+
+
+
+
+
+
9. Nikolai PõdramägiKesk
+
+
+
+
+
+
10. Viktoria NeborjakinaKesk
+
+
+
e
+
+
11. Merike KaunissaareIRL
-
+
+
+
-
-
12. Indrek KaldaEKRE
+
-
+
+
+
+
13. Jaan Willem SibulEKRE
+
+
+
-
-
-
15. Merle JäägerVL Tartu Heaks
+
+
-
+
+
+
16. Teele ArakVL Tartu Eest
+
+
-
+
e
+

LINNAVARAKOMISJON

Koosoleku kuupäev
30.11
2017
14.12
2017
08.02
2018
08.03
2018
12.04
2018
Vahekokku-
võte
Koosoleku number12*345678
November 2017 - oktoober 2018
Koosolekuid/
osalenud
Komisjoni liikmedEsitas
1. Harri JallajasReform
+
+
e
e
+
2. Andrus PuntReform
e
+
e
+
+
3. Kristo SeliReform
-
+
-
e
-
4. Kristjan TiirikReform
+
+
+
e
+
5. Alo PettaiReform
+
+
+
+
+
6. Helmer JõgiReform
+
+
+
-
-
7. Ott MaidreSDE
+
+
+
+
+
8. Arno ArukaskSDE
+
+
+
e
+
9. Rein KokkKesk
+
+
+
+
+
10. Olev RajuKesk
+
+
-
e
+
11. Uno PautsIRL
+
+
+
+
+
12. Mareh KaldaEKRE
+
+
+
+
+
13. Kaja TartoEKRE
+
+
+
+
+
14. Jüri-Ott SalmVL Tartu Heaks
e
+
+
+
+
15. Marko JaegerVL Tartu Eest
+
+
+
+
+

MAJANDUSKOMISJON

Koosoleku kuupäev
22.11
2017
29.11
2017
13.12
2017
10.01
2018
07.02
2018
16.02
2018
28.03
2018
11.04
2018
19.04
2018
02.05
2018
Vahekokku-
võte
Koosoleku number12345678910
November 2017 - oktoober 2018
Koosolekuid/
osalenud
Komisjoni liikmedEsitas
1. Verni LoodmaaReform
+
e
e
+
+
+
+
+
+
2. Toomas KappReform
+
+
+
+
+
+
+
+
+
3. Laura DanilasReform
+
e
+
+
e
+
+
+
+
4. Nikolai MännikReform
-
+
+
+
+
+
+
+
+
5. Martin BekReform
-
+
+
+
+
+
-
e
-
6. Kristo SeliReform
+
+
+
+
-
+
e
e
+
7. Martin HallikSDE
+
+
+
+
+
-
+
+
-
8. Tõnu IntsSDE
-
+
+
-
+
+
-
-
-
9. Jelena FrunzeKesk
+
+
+
+
+
-
e
+
-
10. Riina Kallas (alates 15.02.18)Kesk
-
+
e
+
11. Peeter LaursonIRL
+
e
+
+
+
+
+
e
-
12. Heiki VilepEKRE
-
-
+
-
+
-
-
-
-
13. Raimond ViikEKRE
+
+
+
+
+
+
+
+
+
14. Arvo LehemetsVL Tartu Heaks
+
+
+
+
+
-
+
+
+
15. Lauri RäppVL Tartu Eest
+
+
+
+
e
-
+
+
+
Marta-Magdaleen Kuningas (kuni 15.02.18)Kesk
+
+
+
+
-

RAHANDUSKOMISJON

Koosoleku kuupäev
01.12
2017
15.12
2017
12.01
2018
09.02
2018
09.03
2018
13.04
2018
Vahekokku-
võte
Koosoleku number12345678
November 2017 - oktoober 2018
Koosolekuid/
osalenud
Komisjoni liikmedEsitas
1. Toomas KappReform
+
+
+
+
+
+
2. Indrek KatušinReform
+
+
+
-
e
+
3. Mihkel Lees Reform
+
+
+
+
+
+
4. Triin Anette KaasikReform
-
+
-
-
e
+
5. Väino KullReform
+
+
+
+
e
+
6. Margus HansonReform
+
e
+
+
e
+
7. Jarno LaurSDE
-
e
-
+
e
-
8. Karl PütseppSDE
-
+
+
-
e
-
9. Aadu MustKesk
+
+
+
+
+
+
10. Galina TubinKesk
+
+
+
+
+
-
11. Jaak NigulIRL
+
e
+
+
e
+
12. Indrek SärgEKRE
+
+
+
+
+
+
13. Sven IlvesEKRE
+
+
+
+
e
+
14. Jüri KõreVL Tartu Heaks
+
+
+
+
+
+
15. Hannes KlaasVL Tartu Eest
+
+
+
+
-
+

REVISJONIKOMISJON

Koosoleku kuupäev
30.11
2017
11.01
2018
08.02
2018
08.03
2018
29.03
2018
12.04
2018
Vahekokku-
võte
Koosoleku number12345678
November 2017 - oktoober 2018
Koosolekuid/
osalenud
Komisjoni liikmedEsitas
1. Toomas KappReform
+
+
+
+
+
+
46/39
2. Veljo IpitsReform
+
-
+
+
+
-
46/42
3. Tamara HristoforovaReform
-
+
+
+
+
+
46/42
4. Andrus PuntReform
+
+
e
-
-
+
33/21
5. Kadri LeetmaaSDE
+
+
+
+
+
+
46/40
6. Mihhail LotmanIRL
+
+
+
-
-
+
46/46
7. Irina PanovaKesk
+
+
-
+
+
+
46/45
8. Kaja TartoEKRE
+
-
+
+
+
+
46/34
9. Jüri-Ott SalmVL Tartu Heaks
+
+
+
+
+
+
13/10


SOTSIAALKOMISJON

Koosoleku kuupäev
30.11
2017
14.12
2017
11.01
2018
08.02
2017
08.03
2018
12.04
2018
Vahekokku-
võte
Koosoleku number1234*5678
November 2017 - oktoober 2018
Koosolekuid/
osalenud
Komisjoni liikmedEsitas
1. Toomas TeinReform
+
e
-
+
e
e
2. Senta-Ellinor MichelsonReform
+
+
+
+
+
+
3. Hele EverausReform
+
e
e
+
e
e
4. Harri JallajasReform
+
e
e
+
e
+
5. Oleg NesterenkoReform
+
+
+
+
+
+
6. Jaanika AasavReform
+
+
+
+
e
+
7. Heljo PikhofSDE
+
e
e
+
+
+
8. Gaabriel TavitsSDE
+
e
e
+
e
-
9. Nadežda AleksandrovaKesk
-
+
+
+
+
+
10. Vladimir ŠokmanKesk
+
+
+
+
+
+
11. Aldo KalsIRL
+
+
+
+
+
+
12. Eva LoskitEKRE
+
+
+
+
+
+
13. Merle KivestEKRE
+
+
+
+
+
+
13. Jüri KõreVL Tartu Heaks
+
+
+
+
e
e
15. Ave-Gail KasklaVL Tartu Eest
+
+
+
+
e
+

AJUTINE PÕHIMÄÄRUSKOMISJON
Loodi 07.12.2017

Koosoleku kuupäev
05.01
2018
12.01
2018
19.01
2018
16.03
2018
26.03
2018
29.03
2018
18.04
2018
24.04
2018
Vahekokku-
võte
Koosoleku number1234567*8*
Koosolekuid/
osalenud
Komisjoni liikmedEsitas
1. Hannes KlaasReform
+
+
+
-
+
-
+
+
2. Veljo IpitsReform
-
+
+
+
-
-
+
-
3. Senta-Ellinor MichelsonReform
+
+
+
+
+
+
+
+
4. Ene ErgmaReform
+
e
-
+
+
+
+
+
5. Lemmit Kaplinski (alates 15.02.18)SDE
+
+
+
+
+
6. Aadu MustKesk
+
+
+
+
+
+
+
+
7. Jaak NigulIRL
-
-
-
+
-
-
-
-
8. Ruuben KaalepEKRE
+
+
+
+
-
+
-
+
9. Jüri-Ott SalmVL Tartu Heaks
+
+
e
e
+
+
+
-
10. Jüri Mölderlinnasekretär
+
e
+
+
+
+
+
+
11. Anneli Apuhtinõigusteenistuse juhataja
+
+
+
+
+
+
+
+
12. Ülle Saarvolikogu kantselei juhataja
+
+
+
+
+
+
+
+
Jarno Laur (kuni 15.02.18)SDE
-
e
-

Sisestatud: 26.03.2007Aune Rumm
Viimati redigeeritud: 24.04.2018Aune Rumm