In English  Suomeksi  Auf Deutsch  По-русски  
Esileht » Kohalik võim » Tartu Linnavolikogu


Üldinfo

Kultuur

Tervishoid

Sotsiaalabi

Haridus ja teadus

Äri

Kohalik võim


Turism


Tartu Linnavolikogu

 Nimi   Kandideerimise nimekiri   Komisjonid 
1. Laura Danilas
Eesti Lennuakadeemia üliõpilane
513 5379
lauradanilas@gmail.com
Eesti Reformierakond Hariduskomisjon , Majanduskomisjon
2. Ene Ergma
Linnavolikogu aseesimees, Tartu Ülikooli emeriitprofessor
5322 6872
ergmaene@gmail.com
Eesti Reformierakond Hariduskomisjon
3. Hele Everaus
Tartu Ülikooli emeriitprofessor, Tartu Ülikooli Kliinikumi hematoloogia-onkoloogia kliiniku konsultantarst
5331 9606
hele.everaus@kliinikum.ee
hele.everaus@ut.ee
Eesti Reformierakond Sotsiaalkomisjon
4. Jelena Frunze
Friends Tantsu- ja Teatrikooli arendusjuht
5629 4240
jfrunze@gmail.com
Eesti Keskerakond Hariduskomisjon , Majanduskomisjon
5. Martin Hallik
Tartu Ülikooli raamatukogu direktor
737 5700, 515 3853
martin.hallik@ut.ee
Sotsiaaldemokraatlik Erakond Majanduskomisjon
6. Tamara Hristoforova
Emeriitkohtunik
506 8811
tamara.hristoforova@gmail.com
Eesti Reformierakond Hariduskomisjon , Kultuurikomisjon , Revisjonikomisjon
7. Veljo Ipits
ASi Salvest nõukogu esimees
740 8605, 516 5225
veljo@salvest.ee
Eesti Reformierakond Arengu- ja planeerimiskomisjon , Revisjonikomisjon
8. Harri Jallajas
5330 1360
harri.jallajas@mail.ee
Eesti Reformierakond Linnavarakomisjon, Sotsiaalkomisjon
9. Merle Jääger
Teatri Vanemuine draamaartist
Valimisliit Tartu Heaks Kultuurikomisjon
10. Ruuben Kaalep
Noorteühenduse Sinine Äratus esimees
5388 7662
ruuben.kaalep@gmail.com
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond Hariduskomisjon
11. Triin Anette Kaasik
ASi Estiko-Plastar juhataja
507 2308
triin@estiko.ee
Eesti Reformierakond Rahanduskomisjon
12. Indrek Kalda
FIE, muusik
503 1013
indrekkalda@gmail.com
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond Kultuurikomisjon
13. Gea Kangilaski
Eesti Ametiühingute Keskliidu analüütik-projektijuht
521 3295
geakoverjalg@gmail.com
Sotsiaaldemokraatlik Erakond Arengu- ja planeerimiskomisjon
14. Lemmit Kaplinski
Eesti Trükimuuseum MTÜ juhatuse liige
511 8619
lemmit@kaplinski.com
Sotsiaaldemokraatlik Erakond Kultuurikomisjon
15. Toomas Kapp
ASi Tartu Veevärk juhataja
730 6200, 504 3415
toomas.kapp@tartuvesi.ee
Eesti Reformierakond Majanduskomisjon, Rahanduskomisjon, Revisjonikomisjon
16. Indrek Katušin
Enics Eesti globaalne ärikliendi haldur
511 6917
indrek_katushin@hotmail.com
Eesti Reformierakond Arengu- ja planeerimiskomisjon , Rahanduskomisjon
17. Krõõt Kiviste
Shate Tantsukooli juhataja
509 0030
kroot@shate.ee
Eesti Reformierakond Kultuurikomisjon
18. Hannes Klaas
Tartu Ülikooli kantselei juhataja
515 9255
hannes.klaas@ut.ee
Valimisliit Tartu Eest Rahanduskomisjon
19. Rein Kokk
509 3451
kokk.rein@gmail.com
Eesti Keskerakond Linnavarakomisjon
20. Jüri Kõre
Tartu Ülikooli sotsiaalpoliitika lektor
737 6157, 5340 2123
juri.kore@ut.ee
Valimisliit Tartu Heaks Rahanduskomisjon, Sotsiaalkomisjon
21. Ants Laaneots
Riigikogu liige
506 6175
temra1949@gmail.com
Eesti Reformierakond
22. Marju Lauristin
Tartu Ülikooli professor
marju.lauristin@ut.ee
Sotsiaaldemokraatlik Erakond Hariduskomisjon
23. Jarno Laur
516 7879
jarno.laur@gmail.com
Sotsiaaldemokraatlik Erakond Rahanduskomisjon
24. Peeter Laurson
Greendorp OÜ juhataja
515 6575
peeter.laurson@gmail.com
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit Majanduskomisjon
25. Mihkel Lees
Tartu Ülikooli liikumislabori spetsialist
5564 1996
mihkellees@gmail.com
Eesti Reformierakond Hariduskomisjon , Rahanduskomisjon
26. Kadri Leetmaa
Tartu Ülikooli inimgeograafia vanemteadur
5569 4019
kadri.leetmaa@ut.ee
Sotsiaaldemokraatlik Erakond Revisjonikomisjon
27. Verni Loodmaa
Hotellide London, Pallas ja Sophia juhatuse esimees
503 4722
verni.loodmaa@tartuhotels.ee
Eesti Reformierakond Arengu- ja planeerimiskomisjon , Majanduskomisjon
28. Eva Loskit
OÜ Eva Loskit juhatuse esimees, perearst
evaloskit@gmail.com
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond Sotsiaalkomisjon
29. Mihhail Lotman
Tartu Ülikooli juhtivteadur, Tallinna Ülikooli professor
5330 6551
mihhail.lotman@gmail.com
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit Revisjonikomisjon
30. Ott Maidre
Tartu Tamme Gümnaasiumi bioloogia õpetaja ja uurimistööde koordinaator
553 4717
ott.maidre@gmail.com
Sotsiaaldemokraatlik Erakond Linnavarakomisjon
31. Senta-Ellinor Michelson
Tartu Puuetega Inimeste Koja tegevjuht
736 6762, 515 5534
sentam2002@yahoo.com
Eesti Reformierakond Sotsiaalkomisjon
32. Aadu Must
Linnavolikogu esimees, Riigikogu liige, Tartu Ülikooli professor
515 7138
volikogu@raad.tartu.ee
Eesti Keskerakond Rahanduskomisjon
33. Jaak Nigul
OÜ Tarmeko KV juhatuse liige
501 6653
jaak.nigul@tarmeko.ee
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit Rahanduskomisjon
34. Irina Panova
Tartu Tarbijate Kooperatiivi raamatupidaja
5354 4905
panova72@gmail.com
Eesti Keskerakond Revisjonikomisjon
35. Martin Parmas
MTÜ Tantsukool Prestige peatreener ja mänedžer
5668 6169
martinparmas@gmail.com
Eesti Reformierakond Kultuurikomisjon
36. Heljo Pikhof
Riigikogu liige
511 9637
heljo.pikhof@riigikogu.ee
Sotsiaaldemokraatlik Erakond Sotsiaalkomisjon
37. Andrus Punt
Üliõpilane
5833 5799
andruspunt@hotmail.com
Eesti Reformierakond Hariduskomisjon , Linnavarakomisjon, Revisjonikomisjon
38. Nikolai Põdramägi
Tartu Ülikooli Kliinikumi kirurgiakliiniku arst-õppejõud
520 1285
nikolai.podramagi@gmail.com
Eesti Keskerakond Kultuurikomisjon
39. Marina Riisalu
AS Astri Narva
504 4111
marina.riisalu@keskerakond.ee
Eesti Keskerakond Arengu- ja planeerimiskomisjon
40. Jüri-Ott Salm
SA Eestimaa Looduse Fond projektijuht
529 5933
jottsa@gmail.com
Valimisliit Tartu Heaks Linnavarakomisjon, Revisjonikomisjon
41. Jüri Sasi
Tartu Forseliuse Kooli direktor
736 1671, 505 7309
juri.sasi@raad.tartu.ee
Eesti Reformierakond Hariduskomisjon
42. Kristo Seli
Lydia hotelli juht
525 6000
kristo@lydia.ee
Eesti Reformierakond Arengu- ja planeerimiskomisjon , Linnavarakomisjon, Majanduskomisjon
43. Indrek Särg
Tartu Kristliku Põhikooli õpetaja; jõelaeva Pegasus kapteni abi-tüürimees
512 1190
indreksarg@gmail.com
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond Rahanduskomisjon
44. Vladimir Šokman
504 9624
vladimir.sokman@gmail.com
Eesti Keskerakond Sotsiaalkomisjon
45. Kaja Tarto
kajatarto@gmail.com
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond Linnavarakomisjon, Revisjonikomisjon
46. Tanel Tein
Reklaamiagentuuri ImiD tegevjuht
738 8054
tanel@imid.ee
Valimisliit Tartu Eest Arengu- ja planeerimiskomisjon
47. Toomas Tein
Erakliiniku Medex arst-ortopeed, Tartu Ülikooli Kliinikumi vanemarst-õppejõud
736 6077, 731 8289, 513 3111
toomas.tein@gmail.com
toomas.tein@kliinikum.ee
Eesti Reformierakond Sotsiaalkomisjon
48. Kristjan Tiirik
MTÜ Jalgpallikool Tammeka tegevjuht
5560 8923
kristjan.tiirik@gmail.com
Eesti Reformierakond Kultuurikomisjon , Linnavarakomisjon
49. Heiki Vilep
Vabakutseline loovisik (kirjanik)
5656 7827
vilep@vilep.com
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond Arengu- ja planeerimiskomisjon , Majanduskomisjon

 

Kontaktandmed on avaldatud vastavalt volikogu kantseleile esitatud ankeetidele.