In English  Suomeksi  Auf Deutsch  По-русски  
Esileht » Tervishoid


Üldinfo

Kultuur

Tervishoid


Sotsiaalabi

Haridus ja teadus

Äri

Kohalik võim

Turism


Tartu linna apteegid

Apteekide leheküljel kajastub Tartu linnas tegutsevate apteekide poolt saadetud info oma asutuse kohta. Kuna info võib aja jooksul muutuda ja asutused ei pruugi sellest alati teada anda, soovitame kõige ajakohasema info saamiseks külastada Teid huvitava asutuse veebilehte või helistada asutuse kontakttelefonil.

ApteekAadressLahtiolekuajadKontakt
Anne SüdameapteekJaama tn 74E-P 9-207317050
anneapt@sydameapteek.ee
Annelinna ApteekAnne tn 57E-R 9-21, L-P 10-20

7384315
A007@euroapteek.ee

Annelinna Apteek, haruapteekKalda tee 32E-R 8-19, L-P 9-177427010
A013@euroapteek.ee
Annelinna Apteek, haruapteekIlmatsalu tn 11E-R 9-20, L-P 10-177422176
A019@euroapteek.ee
Annelinna Prisma SüdameapteekNõlvaku tn 2E-P 9-217485803
annelinna@sydameapteek.ee
Anne Selveri ApteekKalda tee 43E-R 10-20, L 10-187412097
anneselver@apotheka.ee
Eedeni Keskuse ApteekKalda tee 1cE-P 9-217481318
kaldatee@apotheka.ee
Eedeni Keskuse Apteek, haruapteek Rebase RimisRebase tn 10E-P 9-217480643
citymapt@apotheka.ee
Elite ApteekSangla tn 63E-R 10-197409938
elite.apteek@mail.ee
Gildi ApteekGildi tn 8E-N 8.15-18, R 8.15-177441437
gildiapt@apotheka.ee
Karete ApteekJalaka tn 34E-R 9-20, L-P 10-167366890
karete@apotheka.ee
Karete Apteek, haruapteekVitamiini tn 1E-L 9-21, P 9-197336744
veeriku@apotheka.ee
Kastani ApteekLembitu tn 2E-R 9-20, L-P 10-187420891
kastani@apotheka.ee
Kivilinna Konsumi ApteekJaama tn 173E-R 9-20, L-P 10-187482411
kivilinn@apotheka.ee
Lõunakeskuse ApteekRingtee tn 75E-P 9-217315605
lkeskus@apotheka.ee
Maaülikooli ApteekF. R. Kreutzwaldi tn 62E-R 9-19, L 9-157313204
maaylikooliapteek@hot.ee
Raatuse ApteekRaatuse tn 20E-R 9-20, L 9-187384364
raatuse@uusapteek.ee
Raekoja ApteekRaekoja plats 1a24 h7423560
raekoja@apotheka.ee
Raekoja Apteek, haruapteek KaubamajasRiia tn 1E-L 9-21, P 10-197314914
kaubamaja@apotheka.ee
Raekoja Apteek, haruapteekNarva mnt 112E-R 9-20, L-P 10-187427469
raadi@apotheka.ee
Raja ApteekAardla tn 114E-L 9-21, P 10-217390254
apteek@apteek.ee
Raja Apteek, haruapteekRaja tn 31E-R 9-177380267
haru@apteek.ee
Raja Apteek, haruapteekL. Puusepa tn 3E-R 9-177428002
puusepa@apteek.ee
Ravana ApteekVõru tn 77E-P 9-217346538
benu.5182@benu.ee
Ravana Apteek, haruapteekAleksandri tn 8E-R 10-187428804
benu.5183@benu.ee
Sõbra Selveri ApteekSõbra tn 56E-R 9-20, L 10-17, P 10-167402358
benu.5102@benu.ee
Sõbra Selveri Apteek, haruapteek Ujula KonsumisUjula tn 2E-R 9-20, L 9-18, P 10-167339911
benu.5138@benu.ee
Sõbra Selveri Apteek, haruapteek Zeppelini KeskusesTuru tn 14E-R 9-20, L 10-20, P 10-174425499
benu.5139@benu.ee
Tamme ApteekL. Puusepa tn 1aE-R 8-187319142
tammeapt@ut.ee
Tartu Kesklinna SüdameapteekKüüni tn 7E-R 9-20, L 9-19, P 10-177407276
kesklinna@sydameapteek.ee
Tartu Sõbra ApteekSõbra tn 58E-R 9-20, L 10-17, P 10-167336655
benu.5137@benu.ee
Tartu Ülikooli Kesklinna ApteekPoe tn 8,E-R 8-20, L 9-177423520
kesklinnaapt@ut.ee
Tartu Ülikooli Kesklinna Apteek, haruapteek TÜ Nahahaiguste KliinikusRaja tn 31E-N 8-17:30, R 8-167442224
kesklinnaharu@ut.ee
Tasku ApteekTuru tn 2E-R 9-21, L 10-21, P 10-187305525
tasku@apotheka.ee
Tasku Apteek, haruapteek Sõbra MaximasVõru tn 55fE-R 9-20, L-P 10-187400119
sobra@apotheka.ee
Tasku Apteek, haruapteek Lõunakeskuse RimisRingtee tn 75aE-P 9-217315686
zeplouna@apotheka.ee
Tähtvere ApteekF. Tuglase tn 19E-R 9-20, L-P 10-177423563
tahtvere@hot.ee
Uus ApteekPikk tn 60E-R 7.30-19, L-P 9-177406396
uusapteek@uusapteek.ee
Uus Apteek, haruapteek MaarjamõisasL. Puusepa tn 8E-R 8-18, L 9-157318305
maarja@uusapteek.ee
Vahi Selveri ApteekVahi tn 62E-R 10-21, L-P 10-207312003
benu.5218@benu.ee
Vaksali ApteekVaksali tn 17E-N 8-18, R 8-177301275
vaksali@uusapteek.ee
Ülikooli Apteegi Tartu ApteekKüüni tn 5bE-R 9-20, L-P 10-167346810
tartu@ya.ee
Biokliiniku ApteekSoola tn 7E-R 8-17, L 9-15

7402446
benu.5220@benu.ee

Farmavet veterinaarapteekSoola 10 (Avaturul paviljon nr.19) E–R 8–16, L 8-15,
P 9–14
734 4277