In English  Suomeksi  Auf Deutsch  По-русски  
Esileht


Üldinfo


Kultuur


Tervishoid


Sotsiaalabi


Haridus ja teadus


Äri

Kohalik võim


Turism


Tartu heakorratelefon 1789

Hea tartlane! Kui näed asfaldis auku, lahtist kanalisatsioonikaevuluuki, rikkis valgusfoori, teele kukkunud puud, mittepõlevat tänavavalgustuslampi, ohtlikku jääpurikat või lumelaviini katusel, keskkonnareostust, vigastatud liiklusmärki, lõhutud pargipinki, uputust tänaval, rippuvaid elektrijuhtmeid ja -traate, varinguohtu ja muid linnaruumis esinevaid heakorraprobleeme, siis teata sellest siin leheküljel.

Võid ka helistada Tartu heakorratelefonil 1789 või 736 1343, saata sõnum lühinumbril 1789 või e-kiri aadressil 1789@tartu.ee, kuhu saab saata ka pilte. Nutitelefoni kasutajad saavad probleemist teavitada rakenduse "Anna teada" kaudu.

Minu teade:*
Minu e-post:*
Ees- ja perenimi:
Kaardil viitamine:Kaardiviide lisatud Kaardil näidatud koha kinnitamiseks vajutage linnuke
Tagasiside:
Pilt:
Kontrollkood:*
(trüki siia kasti mustal taustal olev tähekombinatsioon)

* - kohustuslikud väljad


Telefonile vastavad linna avalike suhete osakonna infospetsialistid E-N 8-18, R 8-17. Ülejäänud aegadel saab jätta teate automaatvastajale. Teated kantakse andmebaasi ja edastatakse linnavalitsuse ja koostööpartnerite spetsialistidele.

Tartu heakorratelefon alustas tööd 2004. aasta 3. veebruaril AS-i Tartu Veevärk dispetšerteenistuse juures, linnavalitsus haldab seda 2007. aasta septembrist.